Тема: "Без категорії"

Поділитись записом в соціальних мережах:

З 1 по 10 вересня у мальовничому місті Сетубал (Португалія), пройшли Всесвітні Збори Агентів Змін YMCA. 150 молодих людей представляли 49 країн Європи, Африки, Близького Сходу, Азії та Австралії.

Агенти Змін – це ініціатива запроваджена Світовим Альянсом YMCA, метою якої є розвиток та залучення молоді у зміцнення руху YMCAу всьому світі. Цього року стартувала третя когорта Агентів, де YMCAУкраїни отримала 7 місць, завдяки наполегливості Генерального Секретаря YMCAУкраїни – Віктора Сербулова. Задачі Агентів, які висуває Світовий Альянс, є однаковими для всіх, але кожен рух YMCAвтілює їх по своєму.

Задачі Агентів Змін:

1)      Укріплювати рух YMCAна локальному та національному рівнях.

2)      Актуалізувати рух YMCAна локальному та національному рівнях.

3)      Забезпечити міцний зв’язок і почуття приналежності та солідарності до глобального руху YMCA.

 

Кожен Агент досягає свого власного розвитку завдяки трьом компонентам:

а) Бути Змінами,

б) Доносити Бачення,

в) Надихати Дії

Відкриття Зборів відвідали представники місцевої влади та наголосили на важливості молодіжних ініціатив у сучасному світі та залучені молоді у державотворчі процеси.

Протягом 10 днів Агенти Змін відвідували семінари та воркшопи, а також приймали участь у волонтерських ініціативах, направлених на Занурення в екологію та Соціальну відповідальність, таких як прибирання Національного Парку, фарбування фонтанів, розчистка чагарників та відновлення каплички Святої Маргарити. Воркшопи стосувалися релевантних тем для молоді: Права Людини та Громадянська Участь, Здоров’я молоді, Зайнятись молоді, Управління YMCA, Маркетинг в НГО,Розбудова приміщень для YMCA.

Агенти від YMCAУкраїни також проводили воркшопи: Інна Тарасюк, спільно з Агентом з Македонії – Марією Роб, підготувала тренінг по Основах Прав Людини та громадянської участі.

Аліна Шевела проводила майстер-клас зі сміхо-йоги, який мав великий успіх серед всіх учасників Зборів.

Захід також включав обговорення підготовки до святкування 175-ї річниці YMCAу Лондоні, проведення Світового Конгресу у Тайланді та результати соціального опитування Один Мільйон Голосів і проведення другого якісного етапу дослідження.

Агенти Змін відвідали Парламент Португалії та мали можливість запитати місцевих політиків про стан молоді у цій країні і подальші ініціативи. Одним з пунктів програми була участь у молодіжному фестивалі міста Кашкайш, де Генеральний Секретар Світового Альянсу YMCA– Йохан Елтвік звернувся з промовою як до молоді, так і до місцевої влади.

- Знайти друзів серед 64 мільйонів молодих людей
- Стати лідером у наших програмах
- Вести здоровий спосіб життя
- Принести користь суспільству
- Вивчати мови та подорожувати по світу разом з нами