Тема: "Без категорії"

Поділитись записом в соціальних мережах:

З 22 по 24 вересня, на схилах осінніх Карпат, у столиці Гуцульщини – Верховині, пройшла Всеукраїнська Національна Конференція YMCA України. YMCA Карпати гостино відкрили двері свого новоствореного молодіжного центру для всіх гостей заходу – представників локальних YMCA, Філд групи, Світового Альянсу YMCA та YMCA Європи, а також Національного Офісу.

Протягом Конференції було обговорено багато важливих питань задля розвитку молодіжного руху та прийнято декілька резолюцій – критерії та стандарти організації YMCA, зміни до номінаційного процесу та зміни до Статуту, згідно нового чинного законодавства України про неприбуткові організації.

7 локальних організацій, такі як Кременчук, Одеса, Кіровоград-kids, Львів, Карпати, Волинь, Боярка відзвітували про роботу молодіжних центрів YMCAу своїх осередках. Різноманітність програм та проектів,  а також робота за останній рік була відзначена національним рухом у вигляді подарунків для центрів.

Представники Скаутського руху YMCA– Віталій Бохняк (Член Правління Скаутингу YMCA Європи) та Іван Домарецький (Рейнджер та лідер руху скаутів в Україні)  також представили неабиякі досягнення у цьому напрямку, чим підштовхнули розвиток українського скаутингу YMCA на новий рівень.

Також Агенти Змін представили програму Світового Альянсу і виступили з деякими ініціативами та готовністю співпрацювати з усіма локальними організаціями у різноманітних сферах. Кожен Агент запропонував декілька напрямків, у якому він/вона особисто бажають розвиватися та розвивати рух YMCA у нашій країні.

Наші міжнародні партнери відзначили величезний прорив у розвитку YMCAв Україні за останні 10 років. На їх думку, Національні Конференції набули більш демократичного та дипломатичного характеру, а представники локальних організацій досягли значного внутрішнього зросту.

По завершенню Конференції, 25 вересня, у тому ж приміщені центру «Думка», було проведено засідання Філд групи. Неможливо не відзначити домашню атмосферу, що панувала під час засідання – тріскіт дерева у каміні, карпатський трав’яний чай та м’які крісла з вовною. Завдяки гуцульській гостинності, захід був дружнім та плідним.

Перебуваючи у Верховині, завдяки керівнику YMCA Карпати – Ользі Соломійчук, нам випала виняткова нагода доторкнутися до традицій, вірувань та звичаїв гуцулів – етнографічної групи українців, що проживають у Карпатах.

Національний офіс YMCAвисловлює щиру подяку Ользі Соломійчук та всім волонтерам YMCAКарпати за проведення Національної Конференції на найвищому рівні, а також гостинність, привітність та відкритість до кожного учасника заходу!

- Знайти друзів серед 64 мільйонів молодих людей
- Стати лідером у наших програмах
- Вести здоровий спосіб життя
- Принести користь суспільству
- Вивчати мови та подорожувати по світу разом з нами