Програма:

Підтримка молоді

Поділитись записом в соціальних мережах:

Для нас важливо аби сучасна українська молодь почувала себе у безпеці та не відчувала жодної дискримінації.

Через кризову ситуацію в Україні пріоритетом стала робота з внутрішньо переміщеними особами, дітьми та молоддю на лінії розмежування, тими, хто опинився на непідконтрольній Українському уряду території.

Фотовиставка «Pray For Peace» («Молимося за мир») – виставка робіт учасників з України, Росії, Білорусі, Ізраїлю, Китаю та Канади на тему миру.

Виставка подорожувала українськими містами, а також побували у Білорусі, Данії та Бельгії.

Різдвяні вертепи та різдвяні подарунки від членів сімей YMCA Ісландії.

Тренінги  з життєвих навичок

У співпраці з ЮНІСЕФ, SMC/SIDA відбулися тренінги з мінної безпеки, домедичної допомоги та психосоціальної підтримки дітей та молоді. Результат: посібники та просвітницько-профілактична гра «Дивись під ноги!» рекомендовані МОН України до використання у закладах освіти.

Соціальний проект «Шлях до миру: відповідь на потреби молодих людей в Україні» у рамках програми YMCA Європи “Корені примирення

Мета проекту – дати можливість молодим лідерам створити власний проект з метою подальшої інтеграції у суспільство.

Результатами проекту стали:

Кампанія «Не Смійся З Мене» (“Don’t Laugh at Me”) з навчання школярів толерантності і взаємоповаги через музику від фольк-музиканта Пітера Ярроу.

Результат: довідник для профілактики булінгу та підняття рівня обізнаності серед дітей і дорослих про проблему цькування та її наслідки. Він включає у себе надихаючу музику, методики соціального та емоційного навчання, відео та професійний тренінг для вчителів.

 

Долучайся та будь разом з нами!


- Знайти друзів серед 64 мільйонів молодих людей
- Стати лідером у наших програмах
- Вести здоровий спосіб життя
- Принести користь суспільству
- Вивчати мови та подорожувати по світу разом з нами