Програма:

Театр

Поділитись записом в соціальних мережах:

Театр

Учасники програми Театр YMCA України мають унікальну можливість проявити та розвинути свій талант і творчі здібності. Вони готують різні вистави на соціальні теми, беруть участь в українських та міжнародних театральних фестивалях, тренінгах, змаганнях та акціях, обмінюються досвідом та створюють свої маленькі шедеври.

Театральна  ініціатива «Гра в нас», спрямована на досягнення емоційної та духовної єдності шляхом арт-терапевтичних практик. У проекті учасники скидають «маски» і творять мистецтво разом.

У підсумку тренінгів з акторської майстерності та з допомогою професійних акторів-тренерів учасники здійснили постановку спільних театральних перфомансів «Лабіринт» та «21.Naked Voice» на сцені театру ім. Леся Курбаса у Львові.

Фестиваль «АРТ–Плейбек. Разом» вид сучасного театру імпровізації, в якому актори та глядачі разом показують історії, засновані на сюжеті та власному досвіді глядачів вирішення подібних ситуацій.

Головна ідея Фестивалю: «Ми різні, але ми Разом», є створення безпечного простору для людей різного віку, гендеру, національностей, релігійних сповідань, які отримають можливість самовираження, створення театральних арт-продуктів, які базуються на індивідуальному та колективному досвіді.

 

Долучайся та будь разом з нами!


- Знайти друзів серед 64 мільйонів молодих людей
- Стати лідером у наших програмах
- Вести здоровий спосіб життя
- Принести користь суспільству
- Вивчати мови та подорожувати по світу разом з нами