Програма:

Лідерські школи

Поділитись записом в соціальних мережах:

Ми вважаємо, що лідерські якості є у кожного, їх потрібно лише розкрити та розвинути. Саме це ми і допомагаємо робити нашою дружньою командою тренерів.

Завдяки набутим знанням кожен лідер може зібрати свою команду, втілити проект та ділитися своїм досвідом з іншими волонтерами.

Підготовка молодих лідерів проходить на трьох рівнях:

ЛОКАЛЬНИЙ

Якщо хочеш змінити країну, починай з себе та своєї громади.

На початковому етапі волонтер отримує знання з базових дисциплін, які допоможуть йому долучатися до існуючих проектів та ініціювати свої.

НАЦІОНАЛЬНИЙ

З багажем цінного досвіду у локальній організації волонтери відправляються на національні тренінги, де обмінюються досвідом, підвищують свій рівень знань та мають шанс долучитися до створення проекту на національному рівні.

Наприклад,

Лідерські курси «YMCA STYLE»

Серія тренінгів для молоді віком 16-23 роки, які хочуть отримати знання по лідерству, роботі у команді, тренерству та фандрайзингу.

Перший етап лідерського курсу YMCA України “Джордж”

Курс присвячений темі «YMCA» та волонтерству. Він має на меті занурити новоприбулих волонтерів YMCA у шалений світ добрих справ та історичних зрушень зі 175-річною історією! Учасники  знайомляться з цінностями, діяльністю та основними напрямками роботи YMCA.

«Школа Соціального Лідерства»

Новаторський навчальний курс із 22 занять по 3 год. (виставлений у вільному доступі), що поєднує лекції і практичні заняття із розроблення соціальних проектів, основ підготовки заявок на ґрантову підтримку, презентації своїх ідей у стилі доповідей TED та пошуку можливостей для участі міжнародних проектах. Гкола розроблена YMCA Lviv за підтримки Львівської Обласної Державної Адміністрації та YMCA м. Орхус (Данія).

МІЖНАРОДНИЙ

Ми вважаємо, що на міжнародний рівень виходять ті лідери, які, в першу чергу, прагнуть достойно представити нашу країну. І, звичайно, познайомитися з особливостями втілення соціальних проектів закордоном.

«Тренінги для тренерів»

  • Практика проведення тренінгів;
  • Особистість тренера YMCA;
  • Основи ефективного управління організацією;
  • Основи проектного менеджменту.

«Академія лідерства» від YMCA Europe

Ця програма спрямована на розвиток можливостей для членів правління (чи потенційних та перспективних молодих лідерів), які б змогли працювати на локальному, національному чи міжнародному рівнях). На тренінгу розглядаються такі теми: лідерство, управління, стратегічне планування, адвокація та лобіювання, міжнародна співпраця.

«Агенти змін»

Агенти змін YMCA – це молоді волонтери та / або співробітники YMCA по всьому світу. Їхнє завдання полягає в обміні досвідом з іншими країнами та внесення позитивних змін у діяльність організацій в своїй країні.

Долучайся та будь разом з нами!


- Знайти друзів серед 64 мільйонів молодих людей
- Стати лідером у наших програмах
- Вести здоровий спосіб життя
- Принести користь суспільству
- Вивчати мови та подорожувати по світу разом з нами