Тема: "Без категорії"

Поділитись записом в соціальних мережах:

23 жовтня, колеги з Association4U організували діловий сніданок для представників НГО, які співпрацюють з проектом Європейського Союзу Erasmus+ та представниками влади, зокрема Іванною Климпуш-Цинцадзе – віце-прем’єр міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, а також представниками Міністерства молоді та спорту.  YMCAУкраїни представляла Інна Тарасюк, як міжнародний координатор організації та координатор проектів EVS.

Пані Климпуш-Цинцадзе запевнила учасників заходу, що влада докладе всіх необхідних зусиль аби стимулювати максимальне використання молоддю переваг, які надає програма ЄС Erasmus+.

На зустрічі було обговорено проблеми , з якими стикаються молодіжні організації при реалізації проектів у рамках Erasmus+, та шляхи їх вирішення. Зокрема, для покращення координації проектів є необхідність призначення в складі Делегації ЄС до України посадової особи, відповідальної за молодіжну політику. Також, за словами гостей, потрібна допомога у вирішенні проблем з реєстрацією іноземних волонтерів в Україні та виплатами їм коштів на харчування. Певні складнощі створює насторожене ставлення українських вишів до участі їхніх студентів у молодіжних програмах обмінів та невизнання їх видом неформальної освіти. Важливою наразі є і комунікаційна робота. Зокрема, бракує єдиного сайту в Україні, який би інформував про можливості Erasmus+ для молоді. Існує потреба широкої інформаційної кампанії, яка б розповіла про можливості участі в європейських освітніх програмах.

Усі ці коментарі були враховані Віце-прем’єром, яка пообіцяла дати доручення відповідним центральним органам виконавчої влади та вести дискусії з європейськими партнерами, щоб сприяти розв’язанню проблемних питань, а також заступниками Міністра молоді та спорту України Олександром Яремою та Миколою Мовчаном і керівником департаменту молодіжної політики Мінмолодьспорту Іриною Бєляєвою.

- Знайти друзів серед 64 мільйонів молодих людей
- Стати лідером у наших програмах
- Вести здоровий спосіб життя
- Принести користь суспільству
- Вивчати мови та подорожувати по світу разом з нами