![](https://new.ymca.org.ua/wp-content/uploads/2022/01/273723534_2828884250745480_388807356205133803_n-300x157.jpg)
Під час зимових канікул учасники програм YMCA Здолбунова познайомилися з темою ненасильницького спілкування та почали формувати навички такого спілкування, щоб надалі використовувати їх у своєму житті та діяльності. Дізналися про основні принципи ненасильницького спілкування: самовираження (через я-висловлювання), розуміння себе та відчуття своїх потреб (усвідомлення), розуміння та відчуття іншого (емпатія).
Тренер Irina Butskaya пройшла підготовку у рамках міжнародного проекту “Back to Active Life: fighting Covid 2019 challenges” і тепер передає своє знання нашій активній молоді.