Тема: "Інформаційний вістник"

Поділитись записом в соціальних мережах:

Останній тиждень приніс нам чимало подій. Зазирнемо до локальних організацій:

  • Цього тижня у хабі YMCA Боярка провели майстер-клас із флористики та консультацію щодо працевлаштування, вивчали англійську, а також виготовили сотні окопних свічок для наших оборонців. Темрява та холод не лякають наших волонтерів-титанів.
  • Хаб у YMCA Волинь незламно долає темряву світлом від неймовірних людей: там молодь вчиться тайм-менеджменту, займається арттерапією та практикує англійську, а ще отримує навички для пошуку роботи. Попри відсутність світла та тепла волиняни не зупиняються, а невтомно створюють більше можливостей для молоді свого міста
  • Невтомні бджілки із YMCA Житомир провели незабутнє свято для малечі «Святий Миколай. Сліди дива в нашому житті» у власному просторі Вулик-YMCA, а також цього тижня в Житомирі відбулася зустріч школи колядок, творча майстерня та заняття з англійської. У Житомирі знають, що найкраща відсіч ворогу – це шанування та розвиток прадавніх традицій українського народу. Український дух не спинити темрявою та холодом!
  • Хаб у YMCA Здолбунів так само хоробро долає труднощі, молодь там отримала знання та лайфхаки про права споживача від дипломованого юриста, а досвідчена журналістка поділилася секретами власної професії, ну і, звісно, здолбунівська молодь охоче speak English.
  • Волонтери YMCA Карпати провели свято для дітей на День Святого Миколая, створивши справжню казку для малечі, довкола лунав сміх, панувала атмосфера магії, а діти отримали свої подаруночки. А ще у Верховині продовжують практикувати англійську на регулярних speaking clubs.
  • Хаб YMCA Кременчук не менш мужньо протистоїть темряві і продовжує заняття курсу «SMM-спеціаліст» навіть попри тривалу відсутність світла та опалення, і, звісно, дбає про ментальне здоров’я.
  • Волейбольний клуб Фенікс від YMCA Полтава повернувся до тренувань, адже у здоровому тілі – здоровий дух!
Більше про діяльність локальних організацій та їхній розклад активностей шукайте на їхніх сторінках в соціальних мережах
Пишаємося мужністю наших волонтерів та пам’ятаємо, що світло завжди перемагає темряву! Переможемо!
- Знайти друзів серед 64 мільйонів молодих людей
- Стати лідером у наших програмах
- Вести здоровий спосіб життя
- Принести користь суспільству
- Вивчати мови та подорожувати по світу разом з нами