Тема: "Без категорії"

Поділитись записом в соціальних мережах:

З 18 по 24 вересня у готелі “Базалеті” у Грузії відбувся Міжнародний табір, який зібрав понад 80 учасників з України, Грузії, Азербайджану, Вірменії, Чехії, Молдови, Словакії, Угорщини, Білорусі.

Завдяки Міністерству молоді та спорту України, наша волонтер з YMCA Нижнє Селище – Мар’янна Русанюк  отримала нагоду взяти участь у даному проекті. Вона буда відібрана комітетом при Міністерстві задля того, щоб представляти Україну на міжнародному молодіжному рівні.

Організація табору повністю фінансувалась Європейською Комісією та є початковим етапом Європейської школи Східного партнерства, яка повинна розпочатись у вересні 2018. Цей літній табір організовував Національний центр дітей та юнацтва за підтримки Міністерства у справах молоді та спорту Грузії.


Учасники табору мали практичні та теоретичні заняття у різних сферах мистецтва на основі технік неформальної освіти. Всі учасники були поділені на “сім’ї” за арт-напрямками, а саме: театральне мистецтво, танці, медіа, література, співи, образотворче мистецтво. На фінальному концерті всі робочі групи показали результати тижневої праці.

- Знайти друзів серед 64 мільйонів молодих людей
- Стати лідером у наших програмах
- Вести здоровий спосіб життя
- Принести користь суспільству
- Вивчати мови та подорожувати по світу разом з нами