Тема: "Без категорії"

Поділитись записом в соціальних мережах:

9 грудня 2015 року Радою Безпеки Об’єднаних Націй було прийнято історичну резолюцію №2250, яка стосується безпосередньо  молодих людей, їх внеску у мир та вирішення конфліктів. Даний документ виокремлює молодь як соціальну групу та відзначає, що сучасне покоління молоді є найбільш чисельним з тих, які коли-небуть існували, а також, що у більшості країн, де проходять озброєні конфлікти, молодь складає більшість населення. Резолюція також звертає увагу на необхідності інклюзивного розвитку в якості одного з ключових інструментів запобігання конфліктів та досягненні стабільності.

Наступним кроком резолюції є її впровадження. Одним із способів донести ідею резолюції до молодих людей – це підтримувати тісну співпрацю з молодіжними організаціями. Саме тому, 12 серпня, представництво ООН в Україні провело зустріч“Молодь, Мир та Безпека”з представниками молодіжних організацій задля обговорення шляхів залучення молоді до миротворчого процесу та розбудови миру.

YMCAУкраїни представляв Генеральний Секретар Віктор Сербулов. YMCAмає великий досвід роботи у сферіадвокації прав молоді та розбудові миру. Цього року, представники YMCAУкраїни взяли участь у програмі «Коріння примирення» від YMCAЄвропи, яка спрямована на налагодження діалогу серед молоді у конфліктуючих країнах.

Представники ООН ознайомили учасників зустрічі з основними положеннями резолюції, а молодіжні організації, в свою чергу, висловили свої бачення на впровадження та подальшу співпрацю з Радою Безпеки ООН. На зустрічі також обговорювалися можливі спільні проекти та співробітництво між Молодіжною радою ООН та молодіжними НГО.

- Знайти друзів серед 64 мільйонів молодих людей
- Стати лідером у наших програмах
- Вести здоровий спосіб життя
- Принести користь суспільству
- Вивчати мови та подорожувати по світу разом з нами