Тема: "Без категорії"

Поділитись записом в соціальних мережах:

З 2015 по 2017 YMCAУкраїни проводили проект “Молодь у розвитку IV» з Прав Людини при підтримці Шведської Міжнародної Агенції зі Співробітництва (SIDA), мета якого полягала у поширенні можливостей організації активізувати молодь у громадському секторі та підвищити обізнаність суспільства з проблемами молоді, а також підвищити обізнаність молоді з Правами Людини та їх адвокації.

Протягом чотирьох років проводилися тренінги, семінари та освітні акції з Прав Людини серед молоді як на локальному, національному та міжнародному рівнях. Головною темою заходів були співучасть, анти-дискримінація, підзвітність та прозорість. Завдяки проекту молодь отримала базові знання по своїм правам та інструментам адвокаціїяк у YMCAтак і за її межами. У проекті були задіяні 9 локальних організацій YMCA– Київ, Кременчук, Львів, Луцьк, Боярка, Нижнє Селище, Здолбунів, Житомир та Кіровоград-kids.

«Літня школа YMCAз Прав Людини» –  є завершальним та підсумковим заходом проекту, де лідери організацій, що приймали участь у проекті, ділилися досвідом з проведення найкращих заходів та практик з Підходу, заснованого на Правах Людини. У школі взяли участь не лише учасники проекту, а і запрошені локальні організації – Одеса та Верховина, міжнародні партнери – Білорусь та Молдова, а також волонтери Корпусу Миру, які проходять свою службу у локальних YMCAБоярки та Верховини.

Програма заходу включає в себе:

·         Семінари-презентації підсумків роботи локальних організацій – лідери ділилися досвідом  роботи безпечних просторів для молоді (центри YMCA) та співпрацею з державним та недержавним сектором;

·         Семінари від партнерів проекту YMCAБілорусії з питань громадянського суспільства та правового підходу у YMCA;

·         Семінар за фандрейзингу та адвокації НГО від YMCAЛьвів.

·         Семінар від волонтерів Корпусу Миру, де Кейтлін Лерч (YMCAБоярка) та Джесі Рейдмон (YMCAВерховини) розповіли про мету і завдання Корпусу Миру та які стосунки з українськими НГО вони підтримують.

·         Протягом програми було проведено декілька театральних майстерень нашим постійним тренером – Наталією Вайнилович.

·         У вільний простір програми було включено: презентацію від Агентів Змін YMCAпо завданнях агентів та 17 цілей стабільного розвитку згідно ООН, психологічну грамотність у роботі з переселенцями та іншими вразливими групами.

Протягом 5 днів школи було проведено відкриті зустрічі з членами правління та президентом YMCAУкраїни, де кожен бажаючий мав нагоду поставити запитання та поспілкуватися з керівниками організації.

- Знайти друзів серед 64 мільйонів молодих людей
- Стати лідером у наших програмах
- Вести здоровий спосіб життя
- Принести користь суспільству
- Вивчати мови та подорожувати по світу разом з нами