Тема: "Без категорії"

Поділитись записом в соціальних мережах:

15 листопада 2017 року відбулись парламентські слухання на тему: «Формування та реалізація молодіжної політики в Україні в умовах децентралізації». На слуханнях були присутні представники громадської ради при Міністерстві молоді та Спорту, до якої також входить YMCA України. Нашу організацію представляє Тетяна Котнева – національний координатор.

Про децентралізацію в Україні заговорили після Революції Гідності, але що ж вона таке? Згідно академічного тлумачного словника, децентралізація – це система управління, при якій частина функцій центральної влади переходить до місцевих органів самоуправління; розширення прав низових органів управління. Тобто, децентралізація влади передбачає передачу від органів виконавчої влади органам місцевого самоврядування значної частини повноважень, ресурсів та відповідальності. Україна вирішила рухатися у напрямку європейського розвитку, а в основу політики децентралізації закладено положення Європейської хартії місцевого самоврядування.

Децентралізація влади вже помітно змінює пострадянську систему управління, громади стають сильнішими і успішнішими. Їх майбутній розвиток та успіх ґрунтується на свідомому та обізнаному молодому поколінні наших громадян. Саме тому влада виокремлює необхідність звернути увагу на становище молоді в Україні та її громадянську залученість.

Під час заходу, міністр молоді та спорту Ігор Жданов наголосив на значенні активної участі молоді в ухваленні рішень та житті громади. Міністр також детально проаналізував умови реалізації ефективної молодіжної політики на рівні громади.

У парламентських слуханнях узяли участь понад 400 осіб – представники центральних органів виконавчої влади, обласних державних адміністрації, територіальних громад, всеукраїнських молодіжних та дитячих організацій, студентська молодь.

- Знайти друзів серед 64 мільйонів молодих людей
- Стати лідером у наших програмах
- Вести здоровий спосіб життя
- Принести користь суспільству
- Вивчати мови та подорожувати по світу разом з нами