Тема: "Інформаційний вістник"

Поділитись записом в соціальних мережах:

Перший тиждень Нового року виявився насиченим на події.

  • Між локальними організаціями відбувся обмін подарунками від «Таємного Миколайчика» Волонтери локальних осередків потішили інших новорічними пакуночками та подарували новорічний настрій
  • YMCA Київ провела соціальний проєкт «Різдво у коробці» та здійснили різдвяні побажання дітей, які переїхали з Маріуполя до Києва, до центру підтримки внутрішньо переміщених осіб «ЯМаріуполь».  А ще у просторі відбулося новорічне свято для малечі з іграми та подарунками.
  • YMCA Львів готується до грандіозного музичного дійства Різдвяна містерія «Коло Раю», що відбудеться 13 січня 2023.
  • YMCA Волинь поділилася зворушливою історією хлопчика Іллі з Харківщини, хлопчина у шапці YMCA Camp Kern отримав свої різдвяні подаруночки від YMCA Берліна та YMCA Шотландії.
  • Волонтери YMCA Одеса відсвяткувати Різдво, говорили про Ісуса Христа, його народження та події, що відбувались в ті дні. А ще відкрили запис на курс «Подорож до Свободи» про підміну понять, внутрішнього критика, автоматичні думки та когнітивні деформації.
  • Хаби YMCA Боярка, YMCA Волинь, YMCA Запорізького регіону, YMCA Здолбунів, YMCA Кременчук продовжують активно працювати. Актуальні розклади шукайте на їхніх сторінках в соцмережах.
- Знайти друзів серед 64 мільйонів молодих людей
- Стати лідером у наших програмах
- Вести здоровий спосіб життя
- Принести користь суспільству
- Вивчати мови та подорожувати по світу разом з нами