Тема: "Партнерство"

Поділитись записом в соціальних мережах:

У період із 24 жовтня по 31 жовтня  YMCA Ternopil спільно із Асоціацією Молодіжних Ініціатив Польщі (Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno – Młodzie˙zowych Art (Poland)), за сприяння Національного офісу УМСА України, успішно провели проект «Історія за Фотографією». Проєкт профінансовано Польсько-Українською Радою молодіжних обмінів.

👫 15 учасників із України та 15 із Польського міста Тарнув зуміли дистанційно налагодити співпрацю та отримали яскраві результати лише за 8 днів працюючи онлайн. Основними темами проекту були культурна спадщина в Польщі та Україні, позитивні польсько-українські відносини, культура та мистецтво

Протягом Zoom зустрічей усі учасники намагались відкрити у собі мистецькі таланти🎨, де ми і малювали і співали, і відчули себе у ролі акторів, режисерів, ораторів.  В процесі спілкування ми обмінювались культурною матеріальною та не матеріальною спадщиною, створили спільну пісню та короткий відео фільм, що демонструє тісний зв’язок наших народів через творчість Юліуша Словацького. Завдяки матеріалам, зібраним у кімнаті-музеї імені Ю.Словацького, створеній у Тернопільській ЗОШ №4 ми нагадали кожному учаснику про важливість збереження спадщини та розвитку духовних цінностей людини.

🎬 ПОДИВИТИСЯ відео можна тут:

🎼 ПОСЛУХАТИ створену пісню тут:

- Знайти друзів серед 64 мільйонів молодих людей
- Стати лідером у наших програмах
- Вести здоровий спосіб життя
- Принести користь суспільству
- Вивчати мови та подорожувати по світу разом з нами