Програма:

Тен Сінг

Поділитись записом в соціальних мережах:

Що таке Тен Сінг?

Тен Сінг – це міжнародна молодіжна програма YMCA, мета якої спонукати молодь до самовираження через креативні творчі постановки, які об’єднують такі жанри: хореографію, вокал, акторську майстерність, музику.

Основна ідея для творчості: поєднання Культури, Творчості та Християнських принципів.

Тен Сінг – це:

Від молоді – для молоді

Молодь краще ніж будь-хто інший розуміє про що вона мріє, чого прагне та що відчуває. Саме тому молодь має бути основним організатором колективу та відповідати за її участь у програмах.

Відповідальність на молоді з підтримкою дорослих

Так, основна відповідальність – на молоді. Але всі ми іноді потребуємо підтримки, поради та допомоги. Тому залучення дорослих є важливою частиною проекту.

Гармонія розуму-духу-тіла

Тен Сінг – це про цілісну та гармонійну особистість.

Процес – важливіше за результат

Тен Сінг акцентує увагу на процесі створення креативних виступів. Процес – це інструмент для залучення кожного учасника. Поки молоді люди постійно разом працюють у безпечному середовищі, пробують та зазнають невдач, розвиваються, вони створюють мистецький витвір, яким будуть насолоджуватися та пишатися.

Відкритість

Тен Сінг відкритий для всіх незалежно від статі, віри, можливостей, талантів, національності та досвіду у соціальній сфері.

Тен Сінг в Україні

Завдяки візитам Тен Сінг груп YMCA Норвегії до України це мистецтво почало розвиватися в українських YMCA.

У 2004 була створена національна команда Тен Сінгу під керівництвом Іванни Горбачук (президента YMCA Волинь).

Одним з найуспішніших виступів стала «ШекСНІдада» – виступ про ВІЛ / СНІД, створена у співпраці з директором Волинського телебачення Віталієм Герасимлюком. Шоу демонструвалося в Україні, Росії, Чехії, Данії, Литві.

Наші команди представляли YMCA на міжнародних та національних сценах (Луганськ, Красний Луч, Рівне, Харків, Львів).

В 2009 році до YMCA України завітали шведські актори з організації «Клоуни без кордонів», а у 2015 – клоуни «REDNOSES International».

Тен Сінг команди локальних організацій України створюють вистави для дітей та молоді в Україні та активно беруть участь у національних та міжнародних Тен Сінг фестивалях YМСА Європи ( Данія – 2006, Німеччина – 2011, Норвегія – 2018), Українських (2004, 2007, 2011, 2015, 2016, 2018) Фестивалях YMCA та інших міжнародних заходах.

Долучайся та будь разом з нами!


- Знайти друзів серед 64 мільйонів молодих людей
- Стати лідером у наших програмах
- Вести здоровий спосіб життя
- Принести користь суспільству
- Вивчати мови та подорожувати по світу разом з нами