Тема: "Інформаційний вістник"

Поділитись записом в соціальних мережах:

Події вересня 2020 року

Вересень Дата Місце
Засідання Правління

Цього разу Засідання відбувалось онлайн. Учасники обговорили заходи, що пройшли влітку та план діяльності УМСА України до кінця 2020 року.

Була озвучена пропозиція в умовах карантину проводити тренінги/заходи більше на локальному рівні. Трофімова В. розповіла про відкриття нового дитячого майданчику у Боярці – проект, здійснений за координації Національного офісу YMCA України, за активної участі та фінансовій підтримці Ротарі клубів з Канади та Києва.

Обговорено процес роботи над стратегічним планом на 2021 – 2024 роки. І врешті решт плануємо 28-29.11.20 провести у Києві семінар представників всіх локальних організацій / другий етап всеукраїнської конференції YMCA України щодо обговорення та затвердження стратегічного плану YMCA України на 2021-2024 роки.

Обговорення  питання про покращення внутрішньої комунікації, створення іміджевих сторінок у соціальних мережах, створення комунікаційної стратегії.

03.09
YMCA України долучилася до першої зустрічі YMCA Європи “Organic Governance” (“Органічне управління”)!

Важливість прозорості в управлінні, правильний спосіб навчання, підтримка та поступове залучення людей до управління, участь молоді, взаємостосунки між поколіннями, партнерство – всі ці теми були обговорені.

11.09
ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ПРИБИРАННЯ 19 вересня разом

Let’s do it, Ukraine

Кожного року в 180 країнах одночасно люди зустрічаються, збираються сміття (у місті, зелених зонах), результати зібраного сміття фіксують на глобальному рівні і після все сміття вивозиться на сортування.

У глобальні акції Let’s Do It Ukraine

сміття збирали у Житомирі, Тернополі, Здолбунові, Луцьку.

Всі карантинні умови будуть дотримані: носити маски, дотримуватися дистанції, невелика кількість людей.

https://www.facebook.com/letsdoitukraineeco/

https://letsdoitukraine.org/media/wcd/

19.09
В Житомирі відбулась екоакція “Чисті береги” уже третій рік поспіль!

“Хай буде скрізь чисто, а ні – то ми прийдемо до вас!” –

Так жартували учасники наприкінці акції! Навмисно НЕ оприлюднюємо фото забруднених берегів, мішків, мішечків, мішишщ зі сміттям) А публікуємо з Радістю нас, своїх еко Друзів,  які відгукуються враз на екологічну акцію «Чисті береги» Соколовського кар’єру.

19.09 Житомир
Волонтери Здолбунова взяли участь у Всесвітньому дні прибирання! Навчилися чистити свої телефони, щоб вони працювали швидше та зберігали довкілля!

Вуглецевий слід в Інтернеті та системах, що підтримують його, становить близько 3,7% загальносвітових викидів парникових газів. Цей відсоток можна порівняти із впливом світової авіаційної галузі. Тож будьмо охайними!

21.09 Здолбунів
Юрій Білий та Альона Горбенко

презентували програму навчання, яка допоможе саме починати і просувати онлайн-бізнес в умовах викликів сьогодення. Вона розповідає, як запуститися та розподілити бюджет, як визначити дату старту, як побудувати воронку продажів, а найголовніше – де знайти команду для реалізації вашого бізнес-плану.

Отже розпочато новий проєкт «Школа молодого підприємця БІЗНЕС-ОНЛАЙН – 2020». Передбачається формат змішаного навчання.

23.09 Запоріжжя
Розповідь про YMCA України створила для представників НМРУ наша міжнародна координаторка Тая Жерносєкова. Вона розповіла про те, що ми творимо для молоді, чим живемо, смішні історії та події.

https://www.facebook.com/NYCUkraine/videos/622298568432398/

24.09
Пройшов перший етап онлайн Конференції!

За 3.5 продуктивних годин ми: проаналізували результати 2020, надихнулися кращими проектами локальних організацій, провели 3 групові дискусії (обговорили діяльність спілки, актуальні молодіжні тренди, лідерську програму “Y-Style”, стійкість молодіжних центрів, онлайн роботу), працювали над пріоритетами стратегічного плану і нарешті побачили один одного!

Ще другий етап конференції чекає на нас скоро

26.09
Волонтери YMCA Житомира спільно з БФ “Волонтери без кордонів” проводять заняття з англійської мови для молоді в просторі Y’space в рамках розмовного клубу англійської мови. Також вони проводять щопонеділка творчі майстерні з папером, фарбами, олівцями, пластиліном. 26.09 Житомир
YWCA України (Young Women’s Christian Association) провела для молодих жінок тренінг “Жінки і медіа”. На тренінгу були розглянуті наступні теми: молоді жінки і використання ними safe spaces (безпечних просторів) і соціальних мереж; вплив медіа на життя жінок і їх ментальне здоров’я; позитивна і негативна роль медіа на ментальне здоров’я; групи підтримки онлайн; вивчення своєї особистості, гідності, іміджу, тіла. 27.09
Засідання Філд групи YMCA України відбулася в онлайн форматі

Партнери зустрілися, щоб обговорити загальний розвиток Національного руху, вплив COVID, спільні плани з YMCA Україна.

YMCA Данії, Швеції, Білорусі, Канади, США та YMCA Європи брали участь у діалозі та співпраці під керівництвом Яна Ніссена, керівника Філд Групи.

Філд групи – це один із інструментів YMCA Європи для надання допомоги національним YMCA у їх розвитку.

Безмежна вдячність за підтримку, відданість та спільну роботу

28.09

 

Події жовтня 2020 року.

Жовтень
5 жовтня 2020 року відійшла в кращі світи Тамара Коц, засновниця і перший президент YMCA Житомира.

Пам’ятаємо з любов’ю світлу, натхненну, віддану справі людину.

Тамара Андріївна зробила великий вклад у творення YMCA України та Житомир!

 

05.10 Житомир
ОНЛАЙН ТАБІР YMCA КОЛУМБІЇ

Чи можна проводити цікаво та з користю час онлайн навіть після стількох місяців карантину?

Однозначно ТАК ! Це можна робити креативно і ще англійською мовою!

У таборі працювали дві групи: діти 8-13 років та 14-17 років.

Глобальний Y-CAMP (8-13 років). Теми: особистісне зростання, цінності YMCA (чесність, турбота, повага та відповідальність), розвиток м’яких навичок та розвиток характеру.

Глобальний табір Y-TAC (підлітки 14-17 років). Теми: ефективне спілкування, лідерство, командна робота, критичне мислення та основні цінності YMCA (чесність, турбота, повага та відповідальність), особистісний ріст, впевненість у собі.

Наші українці вже в другий раз взяли участь у онлайн таборі організований

YMCA Colombia. Теми присвячені вивченням культур з різних континентів:!

Щоденно в таборі відбувалися 90-хвилинні сесії на різні теми (мова, їжа, традиції, люди). Також проходили додаткові активності після основної сесії.

Під час Глобальної Сесії, Українська команда провела дві сесії і розказала іноземцям про наші національну українську музику та танці і рідкісні тварини/рослини, які занесені у Червону книгу Україну.

Для підлітків дуже цінна міжкультурна комунікація з однолітками. Ще однією унікальною особливістю цього табору є те, що учасники самі беруть участь у створенні програми, проведенні деяких сесій, це підвищує їхню впевненість і риси лідерства, вміння публічних виступів.

04-09.10
На сторінці YMCA України в YOUTUBE.COM  опубліковано новий фільм.

Цей фільм – історичні спогади людей, що стояли у витоків YMCA в Україні, для яких цінності організації стали частиною особистого життя.

Ви дізнаєтесь про міжнародний рух YMCA в світі та розвиток організації в Україні протягом 25 років.

YMCA України – 25 років разом / YMCA Ukraine – 25 years together – YouTube

 

08.10
Луцькі волонтери звітують: Ми із запізненням, але постараємось це виправити. Наш Всесвітній день прибирання пройшов недарма. А в кінці фото з результатами:)

P.S. -2500 емейлів від нас на цифровоиу прибиранні

*****

@ Дослідження показують, що зберігання 1 Гб електронних листів споживає 32.1 кіловат/годину енергії, що дорівнює десятьом годинам (!) роботи звичайної духовки! Згідно з тими самими дослідженням, один електронний лист займає 230 кілобайтів (це 7.4 ват/годину на рік).

!!! Отже, якщо видалити 30 листів, то можна зберегти 222 вати/годину. Це так само, як робота ввімкненої весь день енергозберігаючої лампочки.

@ А те, що кожне прикріплення до електронного листа викидає 50 грамів вуглекислого газу в атмосферу?

@ Кожне надсилання спам-листа – 0.3 грама?

Дякуємо #LetsDoitUkraine за те, що продумали це

 

10.10 Луцьк
Ви думаєте, що обмін досвідом важливий? Ми без цього просто не можемо! Саша Дворова, волонтерка YMCA Boyarka та волонтери з Луцьку, днями побували на Zoom-зустрічі з YWCA/YMCA Швеції, пограли разом з усіма в ігри, поспілкувалася, розповіли про наші найцікавіші проекти і зробили кілька скрінів на згадку.

Приємно знати, що хоч нас із друзями зі Швеції розділяють кілометри, проте об’єднує любов до YMCA!

10.10 Боярка, Луцьк
Відбувся локальний обмін між YMCA Луцьку та YMCA Здолбунова. Локальний молодіжний обмін був насичений: приємне спілкування, тренінги, екскурсія містом.

До речі, також відбувся тренінг на тему метального здоров’я під час обміну.

Ми раді таким чином долучитись до руху I am Whole та до Всесвітнього дня психічного здоров’я

 

11.10 Луцьк
Команда проекту YMCA Europe ” Академія лідерства: глобальні лідери місцевих громад ” організувала другу попередню зустріч для учасників курсу.

Оскільки пандемія сильно впливає на графік і формат, було вирішено організувати кілька нарад підтримки, щоб молоді лідери знали один одного і могли замислитися про домашнє завдання, щоб було достатньо часу для реалізації соціально актуальних міні-проектів.

Команда все ще сподівається, що буде можливість зустрітися оффлайн. Якщо немає, то YMCA Europe зробить все можливе, щоб домовитися про формат онлайн з Європейським молодіжним фондом донорів і впровадити його найкращим чином.

Детальніше про Академію лідерства https://ymcaeurope.com/updates-leadership-academy

 

13.10
Обов’язково подивіться оперу-міф “Ukraine-Terra Incognita” присвячена Василю Сліпаку, всесвітньо відомому українському оперному співаку, солісту Паризької національної опери, волонтеру та учаснику Революції Гідності та бойових дій на Сході України. Прем’єра відбулась 14 жовтня. 14.10
Українська команда еко активістів та волонтерів взяла участь у Youth-Led Solutions summit присвячена кліматичній кризі.

Протягом місяця наша команда формувала ідею проекту з рішенням як подолати кліматичні проблему на локальному рівні у місті та спільноті. У цьому допомагали експерти з World YMCA

Після саміту буде впроваджено проект протягом 3-6 місяців!

 

15.10
У Боярці успішно пройшов національний лідерський тренінг YMCA України. Молоді волонтери отримали необхідні знання та навички надихати своїх однолітків змінювати свої громади на краще. Приїжджали лідери локальних організацій YMCA з Києва, Житомира, Здолбунова, Львова, Луцька, Запоріжжя, Кременчука, Кропивницького та Вінниці.

Вони пройшли інтенсивне навчання для тренерів лідерської програми “Y STYLE”, показали гостям Боярку і багато спілкувалися, адже цього так бракувало! Звісно, все з дотриманням вимог безпеки, тому ніяких масових обнімашок, але натомість багато теплих слів, усмішок, поглядів.

Безмежно вдячні відчайдушним волонтерам і тренерам, які з’їхалися з різних куточків країни. Будьте здорові й до нових зустрічей.

17-18.10 Боярка
17-18 жовтня були дуже насичені на події дні Крім тренінгу лідерської програми Y STYLE, ще відбулася Генеральна Асамблея  Національної молодіжної ради України.

НМРУ є нашими цінними надійними партнерами!

Юрій Білий представив YMCA України і взяв участь в: урочистому відкритті Генеральної Асамблеї НМРУ; панельних дискусіях з потенціалу впровадження молодіжного діалогу в Україні (також на досвіді Німеччини); обговоренні позиційних документів та поправок; укладання меморандумів з співпраці YMCA України з іншими членськими організаціями НМРУ. Крім того на Генеральній Асамблеї почули річний звіт НМРУ за 2020 та розглянули поправки до Статуту.

На Гала-вечірі з нетворкінгу Юрій  Білий презентував YMCA України для членських організацій НМРУ.

17-18.10 Київ
Локальні новини

Запоріжжя

Підготовка тренерів програми Y STYLE триває! Команда YMCA Запорізької області презентувала Школу молодого підприємця “Бізнес онлайн-2020” на національному лідерському тренінгу YMCA України. За результатами успішної участі у заході молоді лідерки YMCA Запорізької області розповіли молоді Запорізького краю свої враження від участі у програмі Y STYLE, які знання вони отримали на Національному лідерському тренінгу YMCA України. Так, молоді волонтери з багатьох регіонів України отримують необхідні знання та навички надихати своїх однолітків змінювати свої громади на краще! Локалізація Глобальних Цілей Сталого Розвитку в дії!

Нарешті феєричний фінал «Школи молодого підприємця» – BUSINESS ONLINE-2020», де учасники змогли підвищити рівень інформованості з питань започаткування власної справи та ефективного ведення бізнесу за результатами проведення тренінгових навчань, інформаційних консультацій у соціальних мережах та на сайті організаторів. Створено ефективну інформаційну систему взаємодії між учасниками проекту для поширення актуальної інформації з питань підтримки та розвитку молодіжного підприємництва, впровадження нових бізнес-проектів з покращення ситуації на ринку праці шляхом зменшення кількості безробітної молоді за рахунок організації підприємницької діяльності. Курс «ефективного SMM» проекту допоміг розібратися з тонкощами і принципами роботи SMM-фахівців; систематизувати свої знання зі специфіки просування у Facebook, Instagram, YouTube, а також зрозуміти різницю між просуванням товару та послуги, а також компанії й особистого бренду; створити контент, який буде генерувати клієнтів; запустити різні рекламні кампанії в соцмережах; навчитися аналізувати ефективність social media маркетингу; вийти на більш високі показники продажів в Інтернет, Facebook, Instagram, Месенджер, YouTube. Розвити послуги: реклама в соцмережах, Таргетинг, SMM-аудит, позіціонування бренду та ін. А головне даний проєкт показав важливість розвитку власних навичок – soft skills, які відповідають за успішну участь у робочому процесі та високу продуктивність особистості

 

Неможливо уявити світ, в якому непотрібне благодійництво, яке включає не тільки грошову допомогу, а й волонтерську підтримку. Саме тому в розвинених країнах і благодійність добре розвинена. Наша команда також у межах виконання цілі №1 Подалання бідності долучається до різноманітних благодійних акцій з щирим наміром: від серця до серця. Так, ми з початку збирали іграшки та концтавари для дітей, які хворіють та немають відповідного батьківського піклування, а зараз ми додали ще й заходи з творчого розвитку дітей, адже діти так потребують уваги з нашого боку! Ми просим всіх більше приділяти уваги дітям та залучати їх до всебічного розвитку. Наша команда тренерів проводить тренінги з відповідального батьківства та консультує батьків щодо методів їх ефективного виховання!

21.10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21.10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

03.10

 

Запоріжжя
 YMCA Boyarka відсвяткувала 5 років! Стільки крутих подій у цій цифрі, стільки спогадів, крутих проєктів, емоцій та найкращих людей. 22.10 Боярка
 Відбувся крутий українсько-польський онлайн проект “Історія за фотографією” A Story Behind the Photography Тема проекту: культура, історія України і Польщі. Проект містить багато творчих та креативних завдань – створення відео, міні-фільму, пісні, фотографії, ігри про Україну та Польщу.

Заняття відбувались у форматі онлайн сесій на платформі zoom

Детальний розклад і теми щоденний сесій за посиланням

https://drive.google.com/…/14xFqEGlb7dAh6tn7Ksp…/view…

Протягом тижня 30 учасників з двох країн:

Написали пісню про позитивні польсько-українські відносини

Створили картину з найбільш символічними прикладами польської та української культурної спадщини

Говорили про нові факти про культурну спадщину в Польщі та Україні

Зіграли у гру про Тарнов / Київ: легенди, впливові люди, найкрасивіші місця та будівлі.

 

24-31.10
Кожний четвер у Одесі відбувається зустріч Студентського клубу для тих хто хоче зростати, знаходити друзів, мінятися, створювати та відчувати!

Ось такі теплі слова від Христини:

“YMCA для мене це друга сім’я, де я змогла знайти те, чого не вистачало так багато років)

Вперше, коли я прийшла, я дуже сильно боялася і соромилася, але завдяки прекрасним хлопцям я швидко звикла і влилася в колектив”

Ходжу на зустрічі тільки три місяці, але відчуття ніби все життя, завдяки атмосфері та теплим, душевних розмов, я зрозуміла, що це те саме місце.

Тепер я не уявляю життя без YMCA

Особливу подяку хочу висловити організаторам “YMCA- Одеса” Спасибі, що ви є і поєднуєте всіх нас)

 

Вересень – жовтень
Локальні новини з Верховини: Вільний простір “Думка”

Найбільш значущим проектом @ymcakarpaty YMCA Карпати стало створення у Верховині Молодіжного Центру «Думка» (Вільний простір «Дymca», що означає «Дім YMCA»), який входить в Всеукраїнську спілку молодіних центрів.

Це вільний простір для відпочинку та розвитку, де ми проводимо різноманітні заходи для всіх категорій населення, такі як тренінги, семінари, конференції, творчі майстерні, образотворче мистецтво, духовні бесіди, англійський клуб, танцювальний гурток, кіноперегляди, дискотеки, різноманітні акції, фестивалі, тематичні вечори відпочинку, також працюють фітнес та йога клуби.

Простір “Думка” – це майданчик для проведення заходів іншим організаціям, ми завжди відкриті для співпраці та втілення ідей.

Оскільки в нашому селищі немає кінотеатру, ми зробили можливість перегляду фільмів та мультфільмів на великому екрані у центрі «Думка». Також відбуваються перегляди чемпіонатів з футболу, де ми спільно вболіваємо за збірну України.

Верховина – це туристичний регіон, актуальним було створення у молодіжному центрі хостелу, в якому ми вже приймали багато відпочиваючих, та отримали безліч позитивних відгуків. Хостел працює як соціальне підприємництво, тобто, ми приймаємо гостей на комерційній основі, а соціальну категорію населення та воєнних на безоплатній. https://verkhovyna.life/dymca

У нашому просторі періодично відбуваються майтер-класи з танцю, в яких беруть участь всі бажаючі а також приїжджають різні гурти, які дають концерти у молодіжному центрі.

Тут відбуваються турніри з настільних ігор, різноманітні квести, танцювальні та пісенні конкурси, де учасники можуть проявити розумові здібності та отримати призи.

У центрі проводяться творчі майстерні, такі як вирізання по дереву, бісероплетіння, в’язання, випалювання, творчі та декоративні прикладні мистецтва, де учасники розвивають свій талант до рукоділля та створюють різноманітні креативні речі своїми руками та майстерні з приготування гуцульської кухні. Також іде навчання образотворчого мистецтва, де бажаючі можуть навчитись мистецтву малювання.

Діє програма «духовні бесіди, під час яких обговорюються життєво важливі теми, транслюються загальнолюдські цінності, що позитивно впливає на виховання свідомості молодого покоління.

Важливим напрямком центру є неформальна освіта та виховання громадянської свідомості, а саме проведення тренінгів на різноманітні теми, такі як волонтерство, лідерство, права людини та їх адвокація, гендерна рівність, здоровий спосіб життя, підготовка до вибору професій та професійної діяльності, ВІЛ/СНІД та безліч інших.

У молодіжному центрі працює Speaking club, де учасники, як молодь, так і дорослі, вивчають англійську мову у формі спілкування та цікавих ігор.

У центрі постійно проводяться акції, які приурочуються до державних та церковних свят. До Великодніх свят проводиться акція «писанка для воїна АТО» де діти соціально незахищеної категорії населення розмальовували дерев’яні писанки, які були відправлені на схід захисникам України. До дня інваліда проводиться фестиваль «Повір у себе», де діти з функціональними обмеженнями проявляли свої творчі таланти. Також проводиться творча патріотична акція «Діти малюють мир», під час якої місцеві діти та діти зі сходу України, які безкоштовно відпочивали у хостелі «Думка» розмальовували стіни в центрі, спілкувались одні з одними, частувались солодощами та ділились емоціями. Такі програми є дуже актуальні у нашому регіоні для підростаючого покоління, а ми створюємо атмосферу, де молодь може згуртовуватись, спілкуватись, ділитись навиками та вчитись новому.

Спільно з ГО «Гуцулики» ми організовуємо фестивалі та вечірки для місцевих жителів під час яких панує атмосфера вільного простору, це місце для спілкування і розвитку де відбуваються різноманітні активності та розваги: концерти, дискотека, творчі майcтерні, активні та настільні ігри, спортивні програми, дитячий майданчик та багато іншого.

Пріоритетним напрямком організації є збереження екології, особливо в туристичному краї, то ж ми реалізуємо еколологічний проект «Зробимо Карпати чистими». Тут ми ставимо перед собою задачу не тільки прибирати Карпатські гори та береги річки Чорний Черемош, а і вчити молодь не смітити, прибирати за собою та сортувати сміття, також займаємось висадкою дерев та безкоштовно приймаємо волонтерів у хостелі.

«Допомога соціально незахищеній категорії населення» Цей проект ми реалізуємо спільно з Верховинською соціальною службою, в рамках якого надаємо гуманітарну допомогу малозабезпеченій категорії населення (у вигляді одягу, білизни та продуктів).

Спільно з БФ «Творча Криївка» ми організовуємо реабілітаційні заїзди для солдатів та їх сімей, де учасники 7-10 днів відпочивають в Карпатах, спілкуються з психологом, малюють картини, що позитивно впливає на їх емоційний стан, а основне оздоровлюються через різноманітні заходи, такі як походи в гори, рафтинг, купання в чані, відвідування музеїв, катання на конях та квадроциклах, риболовля та багато іншого. Такі ж реабілітаційні заїзди ми організовуємо для дітей соціально незахищеної категорії населення.

З 2006 року ми провели безліч різноманітних фестивалів, в яких взяли участь тисячі гостей, прибувших до нас з різних куточків світу. Ми активно розвиваємо туризм у регіоні та популяризуємо Гуцульську культуру.

Ми співпрацюємо з багатьма громадськими та державними організаціями. Важливо зазначити, що всі проекти YMCA Карпати є соціальним підприємництвом. Частину витрат на життєдіяльність всіх безкоштовних програм ми заробляємо за рахунок туризму, а частину завдяки партнерській підтримці. У лідерів YMCA Карпати ще багато ідей та планів для роботи нашої організації.

Так в молодіжному центрі, першочергово ми маємо намір розширити наш простір та створити нові приміщення для діючих фітнес-йога клубів та танців, тренажерний зал, бібліотеку, дитячу кімнату, арт простір для творчих майстерень, театральний гурток, школу жіночого розвитку і ще багато іншого…

28.10 Верховина
Лабораторія соціальних проєктів

Від ідеї до пілоту: реалізуй свій проєкт за місяць!

Вчишся в університеті і відчуваєш, що тобі бракує практики?

Маєш супер-класну ідею, яку має побачити світ?

Тоді класно, що ми перетнулись!

У Львові стартував набір на “Лабораторію соціальних проєктів”! Хочеш повчитись у топових фахівців, у яких за спиною десятки успішних проектів?

«Лабораторія соціальних проєктів» пропонує тобі:

навчитись перетворювати ідеї на проєкти

подавати заявки на міжнародні ґранти

формувати команду, ефективно розпоряджатись часом та ресурсами

навчитись методу «Design thinking»

покращити власні менеджерські та ораторські якості

Жовтень Львів
YMCA Житомира оголошує сезон настільних ігор з софт скілз відкритим!

Для кого: школярі, студенти, молодь, що працює. Вік 12-40

Де? Y’space – гуманістичний простір (орієнтир Gnatiuk Art Studio)

Перша гра на екологічну тематику “Громада без сміття” разом з ГО “Стиль життя – здоров’я” і спільнотою “Еко-логічно”.

В списку доступних ігор:

* Життя як проєкт – тайм-менеджмент#життяякпроєкт

* Корпорація Форд ( Teens Start)- профорієнтація #teensstart

* Цілі стійкого розвитку ООН 2030 – глобальні виклики людства

**** Інші різноманітні ігри, можлива англомовна ігротека на запит для дітей та молоді

Жовтень Житомир

 

 

Партнерські новини
 

National Youth Council of Ukraine – NYCUkraine провів 27.10  показ цифрових фільмів “На зв’язку” (2018) в рамках проєкту Ukraine Calling. І не тільки фільм! Потім було проведена сесія запитань та відповідей з режисером Павелом Земільським та Берндом Будером, програмним директором FilmFestival Cottbus. Хто ж не знає це відчуття, коли ти пов’язаний із зовнішнім світом лише засобами зв’язку? Трудові мігранти вже неабияк стикалися з відчуттям ізоляції як від нового місця проживання, так і від світу, в якому вони жили раніше. Польський режисер документальних фільмів Павел Земільський мав справу з цими фундаментальними обмеженнями ще до часів блокування, безпечної відстані та нашого цифрового масштабування.

 

National Youth Council of Ukraine – NYCUkraine

Провів зустріч  11 жовтня щодо неймовірного проєкту «Дансько-український молодіжний дім»

Що ж це за проєкт? Данський культурний інститут (Danish Cultural Institute in Estonia, Latvia and Lithuania) та Національна молодіжна рада Данії (DUF – Dansk Ungdoms Fællesråd) об’єднали зусилля, щоб створити у Києві Дансько-український молодіжний дім, який посилить залучення української молоді у розбудову демократії та створить зв’язки з молоддю в Данії.

Основна мета полягає у створенні молодіжного простору, яким керуватимуть українська та данська молодь з метою зміцнення прав нового покоління в довгостроковій співпраці.

Крім того, пріоритет надаватиметься молоді з регіонів. Планується, що дом в Києві буде готовий у першій половині 2021 року, проте підготовку до запуску планується розпочати вже в цьому році.

Команда Національна Молодіжна Рада України – НМРУ – NYCUkraine щаслива, що SDG Partnership з DUF – Dansk Ungdoms Fællesråd та  Yet Trust щодо популяризації цілей сталого розвитку розширює свої межі та знаходить втілення в нових перспективних партнерствах, які створюватимуть ще більше можливостей для української молоді та міжкультурного діалогу.

 

National Youth Council of Ukraine – NYCUkraine

5 жовтня відбувся урочистий запуск проєкту «Молодіжні лідери України» у рамках ініціативи «Волонтерство – це твій ПЛЮС» Червоного Хреста України.

Проєкт спрямований на розвиток молодіжного лідерства і волонтерських команд в Україні, які реалізовуватимуть корисні соціальні ініціативи для своїх громад.

Завдяки проєкту молодь навчилась:

• ефективному лідерству і командоутворенню;

• визначенню соціальних потреб спільноти;

• проєктному і волонтерському менеджменту;

• гуманітарній дипломатії і молодіжній адвокації;

• мобілізації ресурсів;

• розробці соціальних заходів різного формату і масштабу відповідно до червонохресних цінностей і принципів.

Таким чином молодь матиме змогу зробити свій внесок у розвиток своєї громади і українського суспільства загалом.

Проєкт буде реалізовуватися протягом 2020-2021 років у Харківській і Дніпропетровській областях, а потім поширюватиметься в інших регіонах.

Найуспішніші молодіжні лідери проєкту поїдуть в Данію для обміну лідерським і командним досвідом.

Учасниками урочистої церемонії стануть

– Максим Доценко, генеральний директор Національного комітету Товариства Червоного Хреста України;

– Оле Егберг Міккельсен, Надзвичайний та Повноважний Посол Королівства Данії в Україні;

– Марина Попатенко, заступниця Міністра молоді та спорту України;

– Антуан Терьєн, координатор програм Данського Червоного Хреста в України;

– Аске Гельвег Краруп, міжнародний радник Данського Молодіжного Червоного Хреста (онлайн із Копенгагена, Данія).

– представники Національної Молодіжної Ради України – Юліан Кріцак, Голова НМРУ та Наталія Шевчук. Генеральна Секретарка НМРУ

– представники Української Академії Лідерства

 

 

- Знайти друзів серед 64 мільйонів молодих людей
- Стати лідером у наших програмах
- Вести здоровий спосіб життя
- Принести користь суспільству
- Вивчати мови та подорожувати по світу разом з нами