Тема: "Без категорії"

Поділитись записом в соціальних мережах:

YMCA України виступила співорганізатором Міжнародного інклюзивного театрального Фестивалю “АРТ-Плейбек. Разом”, присвяченому вирішенню творчим шляхом гострих проблем сьогодення. Відкриття відбулося 28 жовтня в музеї Тараса Шевченка в центрі Києва, 29-30 жовтня Фестиваль продовжувався в Академії праці, соціальних відносин і туризму. У Фестивалі взяли участь театри та представники громадських організацій з України, Ізраїлю, Росії, Німеччини, Швейцарії.

Мета Фестивалю – розвитоккультури діалогу, співтворчості, співучасті, емпатії, а також подолання упереджень, стереотипів людей один до одного, пошуку шляхів примірення та співпраці за допомогою сучасних театральних методик, зокрема – плейбек-театру, форум-театру та документального театру.

Потужня група з 20 учасників та волонтерів YMCA України (Київ, Боярка, Львів, Житомир, Луцьк, Кременчук), учасники проекту СІДА з адвокації прав дітей та молоді, вивчали основи театрального методу для розширення своїх можливостей з адвокації в рамках проекту. Учасники з цікавістю дивилися та навіть брали участь у різноманітних перфомансах, вчилися тонкощам  театрального мистецтва на майстер-класах.

- Знайти друзів серед 64 мільйонів молодих людей
- Стати лідером у наших програмах
- Вести здоровий спосіб життя
- Принести користь суспільству
- Вивчати мови та подорожувати по світу разом з нами