Тема: "Лідерство"

Поділитись записом в соціальних мережах:

В рамках міжнародного проєкту “Back to active life: fighting Covid-19 challenges”, який YMCA України реалізує у партнерстві з Програмою YMCA Європи “Roots for Peace”, Юрієм Білим (YMCA Запоріжжя) було проведено 2 онлайн тренінги:
  1. «Підготовка до співбесіди»;
  2. «Секрети успішної презентації».
В рамках тренінгу “Підготовка до співбесіди” було розглянуто такі елементи, як процес підготовки до інтерв’ю та безпосереднє ефективне спілкування з роботодавцями. У ході тренінгу учасники, аналізуючи практичні приклади, переконалися, що невизначеність із власними цілями, причинами та можливостями ускладнює процес працевлаштування. Виходячи на ринок праці, доцільно дати відповідь на запитання: «Ким хочу і ким можу працювати?», «Де працювати?», «За яку оплату?», «Як знайти потенційного роботодавця?», «Як отримати робоче місце?» . Такий підхід до пошуку роботи є ефективним!
На тренінгу «Секрети успішної презентації» його учасники вивчили, як ефективно провести самопрезентацію на співбесіді з роботодавцем, що є основним методом оцінки та відбору кандидатів під час влаштування на роботу.
Світлина від YMCA Ukraine.
- Знайти друзів серед 64 мільйонів молодих людей
- Стати лідером у наших програмах
- Вести здоровий спосіб життя
- Принести користь суспільству
- Вивчати мови та подорожувати по світу разом з нами