Тема: "Про нас"

Поділитись записом в соціальних мережах:

21 – 23 вересня у Києві відбулась 25 Ювілейна Конференція YMCA України. Захід відбувся на схилах Дніпра у самому серці столиці – Печерську. Ювілейна Конференція пройшла під гаслом «25 років разом з YMCA України!» . В рамках Конференції ми мали змогу зустрітися з керівниками інших локальних осередків, національним офісом та міжнародними партнерами.

Не дивлячись на святкову атмосферу, все ж таки, День Народження, ми мали багато роботи. Адже, минулий рік був плідним та насиченим на події. Саме за проведену роботу звітувалися і Президент Спілки – Оксана Яременко, і Генеральний Секретар – Віктор Сербулов, а також Члени Правління та Ревізійної Комісії.

Окрім звітів українських представників, ми слухали про діяльність та стратегії Європейського і Світового Альянсу.  Генеральний Секретар Світового Альянсу ЙоханВільхелм Елтвик розповів про нову стратегію Альянсу “Youth Empowerment for Good”, яка була прийнята на Світовій Раді у Тайланді влітку цього року, та, де головним пріоритетом є розширення можливостей та уповноваження молоді.

Хуан Саймон Іглесіас – Генеральний Секретар YMCAЄвропи, розповів про стратегію європейського альянсу, а також, разом з Ольгою Лукіною, представили концепцію святкування 175 річниці YMCA у Лондоні.

Звичайно ж, локальні організації також розповідали про свої досягнення та надбання. Ми із задоволенням дивились фото та слухали презентації – вони дають розуміння того, що, хоч ми і різні, це зовсім не заважає нам творити, ділитися з іншими своїм талантом та мало по малу змінювати цей світ на краще.

Працювали ми й над критеріями для локальних організацій. Це, мабуть, була найемоційніша частина всього робочого процесу.

Друзі зі Швеції, Канади та Данії ділилися своїм досвідом. В малих групах ми слухали про формування якісного правління від Барбари Пітс – голови Правління YMCAКалгарі,  про розвиток духовності розповідав Мортен Стенсіг – пастор з Данії, а також досвідом проведення таборів для дітей з різними фізичними та ментальними можливостями ділилися Яна Фролін та Емма Гржечник зі Швеції.

Одним з найважливіших пунктів святкової конференції стали привітання з різних куточків України та світу. До нас приїхали гості з Америки, Німеччини Іспанії та Білорусі. Навіть Олександр Ярема – заступник міністра молоді та спорту з питань молодіжного розвитку, особисто прийшов нас привітати.

А ще говорили про плани на майбутнє, щоб наступні 25 були ще потужнішими та яскравішими. Саме заради подальшого розвитку й пишуться довгострокові стратегії діяльності. Так от- згідно зі стратегіями Європейського та Світового Руху, основною рушійною силою організації є молодь, яку необхідно розвивати та надавати підтримку, повноваження та силу.

Все це та багато іншого ми обговорювали на конференції. В ще мріяли та раділи. Адже, YMCA- це той простір, який зустрічає кожного посмішкою, обіймами, обличчями старих та нових друзів

- Знайти друзів серед 64 мільйонів молодих людей
- Стати лідером у наших програмах
- Вести здоровий спосіб життя
- Принести користь суспільству
- Вивчати мови та подорожувати по світу разом з нами